top of page

על אלכס בדני

אני אלכס בדני, בעל מלאכה מקצועי, עוסק בתחום הצביעה והשיפוצים כבר מעל לעשרים שנה.

את המקצוע בחרתי בזכות אהבתי ליצור מגוון רחב של פתרונות יעילים לשיפור המצב של הבית והסביבה בה אנחנו חיים. זהו תחום רחב בו אני מתפתח באופן תמידי ולומד על הציוד ועל החומרים הכי חדישים, ובכך מצליח להעביר את ההצלחה האישית שלי אליכם וליצור הצלחה משותפת.

אני עובד בצורה מקצועית, מהירה ויעילה. אני פרפקציוניסט ודואג לכסות את כל הרהיטים ואת כל הרצפות בניילון כך ששום דבר לא מתלכלך במהלך העבודה. אני משתדל לעמוד בלוחות זמנים ולרוב מצליח לסיים עבודות אפילו לפני הזמן. אני נותן אחריות מלאה על העבודה שלי, כך שאם מסיבה כלשהי משהו לא לשביעות רצונכם (בהתאם למה שסיכמנו לפני תחילת העבודה), אני אתקן עד שתהיו מרוצים.

תהליך העבודה איתנו

לאורך כל הדרך, אני והצוות שלי קשובים לכל מה שאתם רוצים - בין אם זה רשום מראש בתוכנית העיצוב או כשזה עולה תוך כדי העבודה עצמה וצריך להתאים בשטח. אנו תמיד גמישים עם כל בקשה.

עיצוב מפורט

הערכת עלויות העיצוב והבניה

גמישים לכל בקשה

הפינישים הם אלו שקובעים

אתם רוצים לעשות מהפך לבית שלכם אבל אתם לא מצליחים להחליט אם אתם רוצים לשכור קבלן מקצועי שיעשה את העבודה או שתעשו זאת בעצמכם? להלן 6 הסיבות המובילות מדוע כדאי לשכור צבעי מקצועי ולא לנסות בעצמכם:

אתם חוסכים זמן יקר

יש הרבה דברים שצריך לטפל בהם לפני שמתחילים לצבוע. צריך להכין את הקירות, למלא את החורים, לעשות שפכטל איפה שצריך, לכסות את כל הרצפות בצורה מיטבית כדי שלא יתלכלכו בצבע שאחר כך קשה מאוד להוריד, וכד'. אם אתם שוכרים צבעי מקצועי, אתם חוסכים לעצמכם זמן יקר ועוגמת נפש מיותרת. את הזמן הזה תוכלו לנצל לדברים אחרים שחשובים לכם.

עבודה איכותית

אין ספק שיש הבדל משמעותי באיכות עבודת הצביעה שנעשית על ידי קבלן מקצועי בהשוואה לתוצאות שאתם תגיעו אליהן. לקבלן מקצועי יש ניסיון משמעותי בהכנת קירות באופן שגורם לצבע להחזיק מעמד זמן רב יותר. הוא משתמש במוצרים איכותיים המתאימים לקירות הבית שלכם. מעל הכל, הוא יכול לעזור לכם לבחור צבעים וחומרי גלם מתאימים, וכל זאת כדי שתוצאות העבודה יהיו מושלמות.

כמות הזמן שעבודת הצביעה תחזיק מעמד

האם אתם רוצים להשקיע באיכות שתחזיק לאורך שנים רבות או כל כמה שנים תצטרכו לצבוע מחדש? בעבודת שיפוץ והצביעה השלבים הכי חשובים הם ההכנה בהתחלה והגימורים (הפינישים) בסוף. זה מבדיל בין עבודה מקצועית לבין עבודה של חובבן. מבחינה אסתטית, מקצוען שם לב לפרטים הכי קטנים ודואג שהפינישים יהיו מושלמים. וחשוב מכל- מבחינת כמות הזמן אשר עבודת השיפוץ והצביעה תחזיק מעמד- קבלן מקצועי יעשה זאת בצורה הטובה ביותר והעבודה שלו תחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

יעילות

קבלן מקצועי עוסק בצביעה באופן יומיומי כך שהוא מנוסה יותר ויודע על טכניקות שעוזרות לשפר את התוצאות, כך שהעבודה שלו הרבה יותר מהירה ויעילה מעבודה של חובבן, ובכך חוסך לכם כסף וזמן יקר.

אחריות

העסקת אנשי מקצוע פירושה שהם מורשים לבצע את העבודה שלכם. זה יכול לחסוך לכם הרבה צרות כי זה אומר שאתם תהיו מבוטחים. המשמעות היא שאם מתעוררת בעיה במהלך עבודת הצביעה, אנשי המקצוע יוכלו לתקן אותה. כל נזק מכוסה על ידי הקבלן עצמו כך שתוכלו להיות רגועים, יש מי שיתקן עבורכם ללא עלות נוספת. עם זאת, יש דברים חריגים שאותם מסכמים טרם תחילת הפרויקט עם הקבלן המבצע.

מאובזר היטב

בניגוד לדעה הרווחת, צביעה דורשת הרבה יותר מסתם מברשות ורולרים. צביעה איכותית דורשת להיות מצויד בציוד בטיחות, אטימה וכלי תיקון. ייתכן שתצטרכו גם כלי צביעה ייחודיים שאותם הקבלן יכול לספק. קבלן מקצועי ידאג לעבודת הצביעה שלכם ויעניק לכם טאצ' גימור נהדר, שיגרום לבית שלכם להיראות עשיר וקלאסי לשנים רבות. אם אינכם רוצים להתפשר על התוצאות הסופיות, בהחלט כדאי שתבחרו בצבעי מקצועי כי הוא יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

רוב הסיכויים שאם תנסו לצבוע בעצמכם בסופו של דבר לא תהיו מרוצים מהעבודה שלכם ותאלצו להזמין צבעי מקצועי בדיעבד. לא עדיף למנוע את עוגמת הנפש, בזבוז הזמן והכסף ופשוט להיעזר בצבעי מקצועי מלכתחילה? כמו בכל דבר, עדיף לקחת משהו מקצוען שיעשה את העבודה כמו שצריך במקום שתיאלצו לצבוע שוב את כל הדירה.

bottom of page